Forum 1. roku fizjo zaocznej w Katowicach

Opis forum

Ogłoszenie

Osoby ktore chcialyby zostac moderatorem albo administratorem proszone do mnie na PW albo gg :P

#1 2007-10-10 16:54:19

KiTi

Administrator

2642044
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 8
Punktów :   

Poczta e-mail [WAZNE!]

Wpadlam na pomysl zalozenia naszej wspolnej skrzynki mailowej, ktora przyda nam sie np do umieszczania materialow albo wynikow kolosow/egazminow..

Dlaczego mamy przesylac wiadomosci na maila a nie na forum?

Proste.. serwer naszego forum ma okreslona pojemnosc wiec nie da sie wszystkiego zamiescic tutaj, bo wtedy strasznie bedzie mulic sie strona..

Powiecie ze mozna przeciez zamiescic pliki na innych serwerach i podrzucic tylko link..

Prawda. Tylko ze na wiekszosci darmowych serwerow pliki te po jakims czasie zostaja usuniete. Poza tym zeby znalesc jeden link do danego przedmiotu trzeba bedzie przeszukac pol forum.. meczace..

Mysle, ze wiekszosci bedzie odpowiadac pomysl wspolnego konta mailowego (chociazby po to zeby nie wysylac 30 razy tego samego maila na skrzynki pozostalych ludzi z grupy..)

Konto powzolilam sobie juz zalozyc na serwerze gmail a to dlatego ze poczta ma prawie 3GB pojemnosci i ciezko bedzie ja zapelnic poza tym jest dosc prosta, przejrzysta, szybka i bez rzucajacych sie w oczy reklam (co mnie osobiscie wkurza jak wyskakuje 6 okienek zanim dostane sie do tego ktorego chce )

DANE do naszej poczty:

adres www : http://mail.google.com
adres mail: fizjo1st@gmail.com
login : fizjo1st
haslo : studia2007

Jak wysylac np notatki z wykladow??
Nie przesylajcie wiadomosci ze swoich konta mailowych. Wystarczy wejsc na http://mail.google.com, zalogowac sie i dac na "Napisz wiadomosc" a w adresie odbiorcy wpisac fizjo1st@gmail.com, a w temacie co to jest, z czego i z kiedy. No i oczywiscie zalaczyc plik

Przyklad:

Do: fizjo1st@gmail.com
Temat: Notatki z fizjologi [7.X.2007] .........lub........ Egzamin xxx [xx.xx.2008]



mam nadzieje, ze bedziecie z tego korzystac

P.S. Chcialam wrzucic notatki z fizjologi ale padl mi skaner i musze kupic baterie do aparatu zeby po robic foty

P.S. 2. W razie pytan PW lub GG : 2642044

Ostatnio edytowany przez KiTi (2007-10-10 17:33:02)


" . . . Czarny Chleb i Czarna Kawa, Opętani Samotnością, Myślą Swą Szukają Szczęścia, Które Zwie Się Wolnością . . . "

Offline

 

#2 2007-10-11 17:45:57

Kamil Tychy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poczta e-mail [WAZNE!]

widze tu pelen profesjonalizm hehe:D dobry pomysl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adm2009.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl www.pluszowemisie.pun.pl www.bleachfani.pun.pl www.narutozone.pun.pl